Vyberte stránku

Marketingový ŠKOPEK

Chcete si užít večer s partou super lidí, kteří pracují ve stejném oboru, ale ráno vám navíc rádi podrží vlasy? Máte nutkání se pořádně vylít a nadávat na tendry a nízký kredit? Nebo byste jen rádi potkali nové přátele a možná i budoucí kolegy? Pak je pro vás Marketingový škopek jako stvořený!

Navázat na tak bohatou tradici, kterou za sebou tahle legendární akce má, pro nás byla pořádná výzva. Mohli bychom vám sáhodlouze popsat příběh o tom, jak jsme si lámali hlavu, s čím novým přijít. Jak jsme hned ze startu zavrhli bombastický claim Víc než pivo. Ale nebudeme vás dál trápit dalším brilantním škopywritingem. Prostě jsme zjistili, že nemá smysl měnit něco, co tak skvěle funguje.

Prostě vám jen dáme těch Škopků víc. Dvakrát víc. A ještě teda přidáme nějaký ten Marketingový šnyt, ať se občas potkáme i za střízliva. Teda alespoň na jejich začátku.

Pokud chcete navštívit dnes už tradiční marketingovou akci, kde si budete moct připít a pak se trochu (víc) opít s marketéry a markeťačkami, neváhejte se přihlásit na další Marketingový škopek!

A kdy bude ten příští?

23. 6. 2022

A s kým se tam potkáte?

Přihlásit se na škopek

    * tento krok je povinný